O letní škole

Letní škola „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ je akce pro všechny zájemce ze školství, kteří si chtějí rozšířit a procvičit své dovednosti ve využití ICT ve výuce. Není to jen o práci s iPadem, ale také o využití webových nástrojů, nápadech do výuky, výměně zkušeností a navazování nových kontaktů.

Pro plánování letošního ročníku jsme využili nejen osvědčené metody, ale také nové nápady a postupy a také zpětné vazby účastníků předchozích ročníků letních škol. Nultý ročník letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ proběhl v Rožnově pod Radhoštěm v roce 2014, oficiálně první ročník pak v Jeseníkách. Na tomto místě se nám zalíbilo a v roce 2018 se tak setkáme na stejném místě. A pokud máte pocit, že tohle místo už znáte, tak letos to bude trochu jinak. S iPadem vyrazíme i do okolí a jeden z workshopů bude tak trochu „offline a outdoor“.

V roce 2018 na Vás opět čekají povinné a volitelné workshopy, které absolvujete v rámci pondělního odpoledne, úterý a středy. Ve čtvrtek proběhne minikonference, na které může každý účastník představit sebe, svou školu, práci a zkušenosti s iPadem či zajímavé nápady, které má za sebou, nebo se na ně chystá. Novinkou letošního ročníku bude možnost každého z účastníků zorganizovat si s pomocí lektorů vlastní workshop.

Dopolední semináře v úterý a ve středu nazvané „Offline a outdoor“ a „Mediálně všemi směry“ jsou připraveny pro všechny, a to ve více úrovních dovedností. Podpora obou kurzů bude stejně jako loni k dispozici jako kurz v iTunes U. Pondělní až středeční odpoledne pak bude věnováno volitelným workshopům.

Více informací o programu a workshopech najdete na stránce Program.